דרישות:

בוגרי אוניברסיטאות – חובה

בוגרי תואר MBA  מאוניברסיטה מובילה – יתרון

אנגלית ברמת שפת אם – חובה (כולל קריאה של חומר לימודי רפואי רב)

 

יכולות אישיות:

גישה וכשרון עסקי

יכולות בינאישיות גבוהות – גישה של יחסים בינאישיים נעימים אך מכוונים עסקית, חשוב יצירת קשר טוב עם הלקוחות ויצירת אמון הדדי על רקע מקצועי.

צריכים להיות מועמדים בעלי יכולת שיח גבוהה ובעלי עניין במגוון תחומים – אניני טעם, בעלי תחביבים יוצאי דופן, אנשי תרבות וקריאה.

 

תיאור תפקיד – סוכני מכירות ציוד רפואי לבתי חולים

נציגים רפואיים לתפקיד מכירתי אשר משלב מכירות עם שיווק ופיתוח עסקי .

על סוכן המכירות לבצע את מכירת הציוד הרפואי בתהליך של מו"מ ממושך לטווח ארוך ומתוחכם.

תפקיד שטח אשר קהל לקוחותיו הינו גורמים בכירים בעולם הרפואה ממגוון בתי החולים המובלים בארץ: רופאים, מנתחים, אנשי רכש בכירים, מנהלי מחלקות בבתי חולים ובכירים נוספים מהמגזר הרפואי – קהל יעד מאתגר, מאוד אינטלגנטי ומקצועי בתחומו.

התפקיד משלב יכולות ואתגרים שונים כגון התמודדות עם תהליכי מכירה מורכבת – מכירה לטווח הקצר והארוך, השתתפות בפרוצדורות כירורגיות בבתי חולים כחלק מצוות חדר הניתוח (כצופים בלבד): מתלווה סוכן המכירות לניתוחים בפועל, מנחה ומלווה את הרופא לגבי השימוש בציוד הרפואי המתקדם,  לעיתים ציוד קבוע ולעיתים ציוד מתכלה, כמו כן גם מציע לשימושו ציוד רפואי נוסף שיוכל לסייע לו בפרוצדורה שמבצע בחולה – כל זאת תחת המעטה העונה לצורך הרפואי הטוב ביותר בסיטואציה הרפואית. כלומר, מכירה מתוך ידע מקצועי שייתן את הפתרון הטוב ביותר לחולה ולא לרווח החברה.

יכולות אישיות נדרשות:

יכולות בינאישיות גבוהות, אוריינטציה עסקית, יכולת ניהול מו"מ, יכולת פרזנטציה, יכולת לימוד גבוהה (מרבית החומר העיוני הוא בשפה האנגלית).

הכשרה:

סוכן המכירות עובר הכשרה ארוכה הכוללת עבודה בשטח, למידה של חומר עיוני עמוס ורב בשפה האנגלית וכן מעבר של קורס בן מס' שבועות בחו"ל.

גמישות ושעות עבודה:

תפקיד עם שעות עבודה מרובות שכן נוכחות הסוכן הכרחית בתוך חדרי הניתוח ומותאמת לשעות ביצוע הניתוחים בבתי החולים הציבוריים והפרטיים עליהם אחראי.

התפקיד כרוך בהכשרה של מס' שבועות בחו"ל וכן מוכנות לנסיעות לחו"ל מידי פעם לטובת כנס זה או אחר (תדירות נמוכה).

הסכמה לחיסונים:

כיוון ומדובר בתפקיד שעיקרו הוא הימצאות בחדרי ניתוח ובבתי חולים, אנו כפופים להנחיות משרד הבריאות בכל הקשור לביצוע חיסונים לכלל עובדינו החשופים למחלות באזורים אלו.

לכן, על מנת לשמור על בריאות העובד, התפקיד כרוך במעבר חיסונים של עובדי בריאות לפי הנחיית הרגולציה בישראל ואלו הם החיסונים הנדרשים:

  1. שפעת – מידי חורף כל שנה
  2. טטנוס, דיפתריה, שעלת – Tdap – חד פעמי
  3. חצבת, חזרת, אדמת – MMR  – חד פעמי
  4. אבעבועות רוח – חד פעמי
  5. פוליו – חד פעמי
  6. Hep B – חד פעמי (כרוך בשלוש מנות דחף בנק' זמן שונות בטווח של שנה)

לשליחת קורות חיים: medical_cv@its.jnj.com